Jak vyzrát na exekuce

Jak se zachovat při exekuci a co dělat, když nemáte peníze

Martin Ježek

Zapomeňte na klišé, že hlavní je splácet a třást se strachy!

Říká se, že člověk by měl v životě zkusit všechno. Pravda však je, že o něco vůbec nestojíme a spíše právě naopak bychom se některým věcem či dějům nejraději vyhnuli. Mezi ně jistě patří i exekuce, tedy zabavení dlužníkova majetku. V této publikaci se dozvíte, jak se nejlépe zachovat, když je exekuce nevyhnutelná. A také co dělat, když se vám kvůli exekuci udělá v peněžence „průvan“. Samozřejmě také poradíme, jak se pokud možno exekuci vyhnout.

V knize vám poradí i Daniel Hůle z neziskové organizace Člověk v tísni, prezident Exekutorské komory České republiky Jiří Prošek, právnička obecně prospěšné společnosti Poradna při finanční tísni Alena Doubková a brněnská advokátka Jana Hejlová.

Co v knize naleznete:

- Co dělat při zablokování účtu exekutorem

- Co vám exekutor nesmí vzít

- Co si nemusíte nechat líbit

- Jak zastavit exekuci

- Jak odhalit nepravého exekutora

- Kam se obrátit pro pomoc

- Skutečné příběhy obětí exekuce

Číst více
149,00 Kč Doporučená cena
Nedostupné
Podobné

Detailní informace

Počet stran 104
Datum vydání 11.03.2013
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,158 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026500704
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Autor knihy

Martin Ježek Martin Ježek

Martin Ježek


Od roku 1990 působí v médiích a nakladatelstvích s ekonomickou a zdravotnickou tematikou jako technický redaktor, odborný redaktor, editor, šéfredaktor i mediální poradce. Má praxi ve všech typech médií od zpravodajů přes celostátní časopisy až po deníky, v současné době pracuje mj. jako šéfredaktor v nakladatelství Extra Publishing nebo vedoucí redaktor periodika Zájmy strojvůdce. Editoval mnohé publikace nakladatelství BizBooks ze skupiny Albatros Media, je autorem knih Jak vyzrát na exekuce či Bylinková první pomoc, napsal také devět knih řady Můj rok.

Zobrazit profil autora