Komodity

Jak investovat a vydělat

Mark Shipman

Nenechte své peníze zahálet!

Komodity. Ano, materiál jako zlato, olej, cukr a bavlna. Asi si říkáte, že to zrovna není moc sofistikované, ani moderní a ani překvapivé. Ale vězte, že opak je pravdou. Budoucí milionáří nezaloží své štěstí na počítačových technologiích, softwarech, internetu, mobilních telefonech nebo nemovitostech, ale na základě obchodování s komoditami.

Fenomenální investor Mark Shipman ukazuje:

- o které trhy byste se měli zajímat

- co ovlivňuje hodnoty komodit

- a jak se toho můžete účastnit

Tedy jak být na správném místě ve správný čas a celkem slušně si vydělat.

I když jste ještě nikdy neobchodovali s komoditami a neměli jste to ani v úmyslu, důsledek masivního růstu jejich hodnoty postihne každého z nás. Ti připravení nepřijdou v budoucnu o svou příležitost.

O autorovi:

Mark Shipman

je velmi úspěšný investor. Ve finančnictví se pohybuje od roku 1979. Původně se podílel na otevření významné zahraniční investiční banky a na vzdělávání v oblasti účetnictví. Brzy na to se zabýval obchodováním s futures kontrakty, tj. termínovými obchody, a opcemi. V roce 1990 opustil City – Londýnské finanční centrum, aby vytvořil jednu z prvních britských společností zabývajících se investičními fondy. Velkým osobním úspěchem pro něj bylo vítězství na prestižním šampionátu v komoditním obchodování World Cup Championship of Futures Trading. Je také konzultantem a poradcem mnoha londýnských institucí, jako jsou například banky, investiční fondy, makléři, spekulativní investoři, headhunteři, a zejména britský finanční regulační orgán. Na internetové adrese www.trend-follower.com může kdokoliv shlédnout jeho týdenní investiční plán.

Autor je mimo svůj profesní život uznávaným závodním hráčem pokeru a také úspěšným majitelem a chovatelem závodních koní.

Číst více
299,00 Kč Doporučená cena
Nedostupné