Hrdina nebo psanec

Jak vytvořit jedinečnou značku pomocí síly archetypů

Margaret Mark, Carol Pearson

Objevte skrytou sílu své značky

Některé značky jsou tak mimořádné, že vyrostou až do nadživotní velikosti a stanou se symbolem celých lidských společenství, obdivovaným po celém světě. Ale i přes veškeré snahy se jen málo firmám povede vytvořit něco, co se k podobné ikonické identitě značky blíží.

Pochopení a využití archetypálního smyslu – tedy nalezení duše značky a její vyjádření způsobem, který se dotýká univerzálních pocitů a instinktů – jsou hlavními předpoklady efektivního marketingu v dnešním vysoce konkurenčním a složitém světě. Když tyto hluboké psychologické principy pochopíme a využijeme, můžeme dát značkám nejen význam, ale také získat vyšší podíl na trhu a zvýšit hodnotu firmy.

Kniha Hrdina nebo psanec nabízí jasně strukturovaný systém, který mohou využít všichni profesionálové z oblasti obchodu a marketingu. Dozvíte se:

• jak vnímat hlubší smysl, který se skrývá ve vaší branži,

• jak si jej „přisvojit“ pro svou značku,

• jak ohodnotit konkurenci z pohledu archetypů,

• jak se hlouběji spojit se svými zákazníky,

• jak vyprávět příběh své značky způsobem, jenž zaznívá v nejoblíbenějších příbězích z celého světa.

Fascinující závěr knihy spojuje veškeré poznatky dohromady a podněcuje k diskusi o tom, jak může hlubší smysl samotného odvětví napomoci získat jedinečnou a poutavou identitu značky.

Kniha, kterou právě držíte v ruce, je o hlubokých příbězích, které jsou po tisíce let schopny pomáhat lidským bytostem v pochopení světa okolo nás a zároveň jsou schopny – při správné aplikaci – pomoci budovat a řídit značky nesoucí význam. Protože pouze smysluplné značky jsou skutečné.

- z předmluvy Josefa Vojty, marketingového konzultanta

Číst více
499,00 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 352
Datum vydání 23.07.2012
Formát 167x225 mm
Hmotnost 0,63 kg
Jazyk čeština
Původní název The Hero and the Outlaw: Building Extraordinary Brands Through the Power of Archetypes
Překladatel Jiří Fadrný
EAN 9788026500278
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená