Více než minutu

Jak se stát úspěšným lídrem a manažerem v dnešním světě plném změn

Holly G. Green

Zaměřte svou energii správným směrem a dosáhněte větší efektivity při vedení lidí. V této knize najdete aktuální metody a postupy pro leadership.

„Kniha Více než minutu mi dodala jistotu a sílu pokračovat v nastavené cestě. Více než pět let se snažíme ve firmě uplatňovat to, co je obsahem této knihy – definovat vizi, týmové i osobní cíle, strategii, zpětné vazby, firemní kulturu. Skvělé myšlenky a návody v knize mě nadchly. Jakmile bude kniha na pultech, ihned ji kupuji pro svůj tým. Je to návod, jak být šťastný v práci i v osobním životě. Díky autorce Holly Greenové i týmu, který ji uvedl na český trh.“

– Jiří Kaláb, majitel společnosti Kaláb – stavební firma

Zaměřte svou energii správným směrem a dosáhněte lepších výsledků při vedení lidí, větší efektivity při strategickém plánování a vyšší produktivity při plnění stanovených cílů. Pro manažerskou praxi v dnešní hektické době je to velmi užitečné čtení.

Kniha Více než minutu nabízí nový pohled na časem prověřené praktiky leadershipu popsané v téměř třicet let starém bestselleru Minutový manažer. Neotřelým způsobem se dívá na současný svět, ve kterém je všechno otázkou okamžiku a od každého se tu očekává, že bude „běhat ještě dřív, než se naučil chodit“. Tato kniha vám pomůže:

- efektivně plánovat a určit zaměstnancům jasný směr

- definovat osobní cíle jednotlivých zaměstnanců, které budou v souladu s vizí a posláním firmy

- informovat zaměstnance o klíčových cílech a získat je pro plnění dané strategie

- propojit aktivity jednotlivých zaměstnanců i týmů tak, abyste dosáhli stanovených cílů

Holly G. Green

je generální ředitelkou poradenské společnosti The Human Factor, která se specializuje na oblast strategického plánování, vedení lidí a koučování manažerů. Přes dvacet let radí manažerům největších světových firem z žebříčku Fortune 500 i začínajícím podnikatelům, jak úspěšně rozvíjet svou firmu. Pracovala pro multikulturní světové korporace AT&T, Coca-Cola, Sony Electronics, Microsoft a Google.

Číst více
329,00 Kč Doporučená cena
Nedostupné