Motivace v kostce

Povzbuďte ostatní k dosažení lepších výsledků

Brian Clegg

Získejte manažerské schopnosti rychle a zábavnou formou!

Jste přesvědčeni, že vaši zaměstnanci a kolegové, váš šéf, přátelé a rodina by mohli dosáhnout víc. Ale zatím se tak neděje. Není to proto, že by jim chyběly schopnosti, jednoduše jim chybí motivace. Používáním správných technik můžete lidi kolem sebe inspirovat ke změně. Ve světě, který přímo pádí vpřed a je plný tlaku, si ani nemůžete dovolit činit jinak.

Motivace ze série V kostce vám pomůže podnítit ostatní k nejlepším výkonům. Pokud se pokoušíte inspirovat jednotlivce, tým nebo celou společnost, osvědčené techniky uvedené v této praktické knize vám napoví, jak ostatní podpořit a postrčit. Příručka je plná nápadů a cvičení, které vám pomohou při motivaci:

- jednotlivců – umožní lidem, aby ze sebe vydali mnohem více;

- týmů – pomáhá skupinám, aby se sjednotily a dosáhly úspěchu;

- velkých skupin lidí – oživuje konference, velké schůze i setkání.

Kniha přináší více než 70 snadno použitelných, inspirujících a zábavných cvičení, z nichž většinu zvládnete do 30 minut. Publikace nepřijímá za vlastní „vysoký“ styl, díky němuž některý motivační materiál vypadá v moderním pracovním světě tak vyumělkovaný a nepatřičný. Co je ještě důležitější, uvedené motivační techniky skutečně fungují – a fungují velice rychle!

O autorovi:

Brian Clegg je novinář a konzultant zabývající se kreativitou. Je spisovatelem známým v tradičních sdělovacích prostředcích i na Internetu, je autorem mnoha knih z této série včetně Time Managementu a Procvičování paměti a kreativity .

Číst více
169,00 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Žánr management
Počet stran 116
Ke stažení pdf Obsah.pdf
Datum vydání 23.06.2005
Formát 167x225 mm
Hmotnost 0,22 kg
Jazyk čeština
EAN 9788025105504
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená