Pět příčin selhávání týmů

Jak je rozpoznat a odstanit

Patrick M. Lencioni

Vybudujte silný tým!

Kathryn Petersen, generální manažerka společnosti DecisionTech, čelí naprosté krizi vedení. Čeká ji sjednocení týmu, který je v tak bídném stavu a chaosu, že hrozí kolaps celé firmy. Uspěje? Vyhodí ji? Zkrachuje firma?

Příběh ze světa týmového prostředí, který nám vypráví Patrick Lencioni, není pouze poutavý a čtivý, ale také nám připomíná, že vůdcovství vyžaduje stejně tolik odvahy jako pochopení. Během tohoto vyprávění autor postupně odhaluje a do hloubky rozebírá pět oblastí, se kterými mají týmy, a to dokonce i ty nejlepší, problémy. Ukazuje účinný model a konkrétní akční kroky, které lze podniknout ke zdolání těchto obecných překážek a k vybudování kompaktního a efektivního týmu.

Kromě poutavého příběhu v knize také najdete:

- test, který vám pomůže odhalit, které příčiny stojí za problémy vašeho týmu,

- návrhy na překonání jednotlivých příčin neúspěchů týmu, a to včetně konkrétních cvičení i role vedoucího týmu,

- krátké shrnutí metody, kterou používá vedoucí týmu manažerů, s nimž nás příběh v knize seznamuje.

O autorovi:

Patrick Lencioni

je zakladatelem a prezidentem The Table Group, konzultační společnosti, zaměřující se na rozvoj týmů výkonných manažerů a organizaci ve firmách. Jako konzultant a hlavní přednášející pracoval s tisícovkami vyšších a nejvyšších manažerů v různých společnostech: od těch zařazených do Fortune 500 přes začínající high-tech firmy, univerzity až po neziskové organizace. Jen namátkou někteří z jeho klientů: New York Life, Southwest Airlines, Sam’s Club, Microsoft, Allstate, Visa, FedEx, U. S. Military Academy nebo West Point. Je autorem pěti známých knih včetně New York Times bestselleru Pět příčin selhávání týmů.

O Patrickovi a jeho společnosti The Table Group se můžete dozvědět více na internetové adrese www.tablegroup.com.

Číst více
149,00 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 216
Datum vydání 22.06.2009
Formát 167x225 mm
Hmotnost 0,38 kg
Jazyk čeština
EAN 9788025123980
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená