Karel Kovy Kovář: iPohádka


Karel Kovář

Novodobá pohádka z pera známého youtubera Kovyho

Děti i dospělí, odložte mobily a ponořte se do první české (možná i světové) internetové pohádky. Ideální bude, když si ji přečtete v papírové knížce, protože jsou tam krásné ilustrace, které celému příběhu dodávají tu nejpohádkovější atmosféru.

Kovy umí nejen točit videa a tančit, ale také psát pohádky!

Co se stane, když se pohádkové království připojí k internetu? Odpověď čeká nejen za devatero horami a devatero plastem znečištěnými řekami, ale i v této knize! Buďte připraveni na vše, jen ne tradiční pohádku. Král Bořivoj III. Připojený a jeho choť Ljuba IV., vévodkyně ze Swiperightova musí provdat svou dceru Amálii. Během jedné noci ale oba zmizí a nad královstvím krouží drak. Zlo se probouzí. A překvapivě úplně jinde, než by ho princezna se svými kamarádkami – dcerou krejčího Elvírou a vlivnicí Markétou, jejíž vaření elixírů sledují na sítích desetitisíce – čekaly.

Číst více
349,00 Kč Doporučená cena
V prodeji
Podobné

Detailní informace

Žánr pohádka
Počet stran 184
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 14.11.2019
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,409 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026509011
Věk od 10
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Video

Recenze

Databazeknih.cz - Karel Kovy Kovář – iPohádka


„iPohádka v sobě spojuje pohádku a moderní technologie. Mohlo by se zdát, že je kniha určena dětem, opak je však pravdou. Z příběhu si více odnesou dospělí.“

Autor knihy

Karel Kovář Karel Kovář

Karel Kovář


Karel Kovář, známý jako Kovy, je český youtuber, vloger a donedávna také let’s player. Pochází z Pardubic, kde ve svém pokojíčku natočil první video. YouTube mu pak převrátil život vzhůru nohama. Od ostatních českých youtuberů se liší tím, že probírá aktuální společenská témata, politiku, odvrácenou stranu sociálních sítí či například bankovní půjčky. Jeho tvorba se zakládá na infotainmentu (propojení informací a zábavy) a pomocí videí se snaží bořit předsudky ve společnosti. V letech 2016, 2017 a 2018 dostal ocenění Videobloger roku. Časopisem Forbes byl označen za 17. nejvlivnějšího Čecha na sociálních sítích v roce 2016 a poté se v roce 2017 objevil v žebříčku 30pod30. Jeho literárním debutem je velmi osobní knížka Ovšem, v níž se snaží inspirovat mladé lidi k cestování a zájmu o dění kolem sebe. Popisuje zde klasické i méně tradiční výzvy, které provázely jeho dospívání. V roce 2019 zabrousil do úplně jiného žánru – jeho iPohádka vypráví o tom, co se stane, když se pohádkové království připojí k internetu.

Zobrazit profil autora