Hry pro osobní rozvoj

50 osvědčených psychoher a aktivit pro posílení sociální inteligence

Eduard Bakalář

I dospělí si mohou hrát

PhDr. Eduard Bakalář, CSc., (*1934) vystudoval psychologii na Filozofické fakultě UK v Praze. Pracoval jako klinický, později jako poradenský psycholog. V současné době vede Poradnu pro rozvodové problémy s dětmi v Praze 7 a od r. 1967 je znalcem Městského soudu v Praze. Publikoval řadu knih s psychologickými hrami (Psychohry), o rozvodové a otcovské problematice, překládá odbornou literaturu většinou z této oblasti. Přednáší o rozvodové tématice na katedře psychologie FF UK.

Publikace psychoher dr. Eduarda Bakaláře Hry pro osobní rozvoj vám nabízí soubor celkem 42 aktivit. Většina z nich je zcela nových a doplňuje tak autorovu již velmi bohatou sbírku sestavených i publikovaných her. Několik v knize uvedených her má známý rámec, ale nový obsah. A jedna už dobře známá byla zařazena pro své výjimečné kvality do tohoto souboru znovu. Psychohry zde publikované jsou rozděleny do pěti tematických okruhů:

- tradiční psychohry s důrazem na tvořivost,

- přiřazovačky jako oblíbené soutěživé psychohry,

- témata pro skupinové diskuse s možností proniknout do hlubin duše své nebo i nějakého spoluhráče,

- hry rozvoje sociální inteligence vhodné pro výcvik a trénink,

- obrázkový kviz ve dvou druzích.

Věříme, že tato kvalitní sbírka her z pera renomovaného autora přinese každému uživateli nejen zábavnou náplň volného času, ale také prohloubí sebepoznání, rozvine vaši tvořivost a obohatí vás novými vědomostmi… a toho není nikdy dost.

Číst více
249,00 Kč Doporučená cena
Nedostupné