Indoor aktivity

50 her a aktivit pro trénik, školení i zábavu

Vladimír Vecheta

Nemusíte se přece nudit jen proto, že venku prší

Jste-li instruktor, učitel, šéf nebo zkrátka máte-li na starosti skupinu lidí, které byste rád zabavil, pak jste sáhl po té správné knize. Z podtitulu je zřejmé, že publikace obsahuje 50 nejrůznějších her, testů a kvízů, aktivit pro trénink těla, ale i protočení mozkových závitů nebo hlubšího ponoru do vlastního nitra.

Všechny aktivity jsou koncipovány tak, aby je bylo možno realizovat v místnost, případně dalších prostorách, kde se nevyžaduje opustit suchý a krytý prostor.

V knize naleznete:

- hry vytvořené samotným autorem,

- aktivity přejaté ze zahraničních materiálů,

- dlouho tradované a mnohým známé hry,

- delší aktivity i ty, které zaberou několik minut.

Všechny obsažené hry a aktivity byly odzkoušeny na několika akcích, často i na přátelích autora.

Praktická stránka publikace je doplněna o stručně pojatou teorii práce se skupinou, konkrétně o klíčové dovednosti dramaturgie programu a skupinové dynamice. S touto knihou se zkrátka nikdy, ani v případě špatného počasí, nemusíte bát nudy.

O autorovi:

Vladimír Vecheta

Pracuje jako šéfredaktor v nakladatelství Computer Press. Jeho profesní historií i volným časem se však vine škála pedagogických, instruktorských i průvodcovských zkušeností z aktivit, cest, akcí i zážitkových experimentů organizovaných nebo prožitých ve spolupráci se střediskem mládeže DIS ve Fryštáku nebo s Instruktory Brno. Nezastihnete-li ho v redakci, pak nepochybně bude zrovna někde na cestě do hor či sedlat kolo…

Číst více
299,00 Kč Doporučená cena
Nedostupné