Jedinečný průvodce pěstováním pokojových rostlin

Připravte se na fascinující cestu do světa pokojových rostlin s knihou, která vás nadchne a inspiruje. Dej mi pokojovku je jedinečný průvodce plný lásky, péče a vědomostí o těchto zelených kráskách, které dokážou proměnit váš domov i život. Od malých, nenáročných rostlin až po vzácné exempláře.

Zuzka a Tomáš, zakladatelé úspěšného e-shopu Dej mi pokojovku, vás provedou nejen zaručenými tipy a triky pro pěstování, ale také vám předají informace o nejnovějších trendech mezi pěstiteli, abyste byli v obraze. Jejich vášeň a znalosti získané z praxe jsou základem jejich úspěchu a inspirací pro vytvoření knihy Dej mi pokojovku.

Ale to není vše! Dej mi pokojovku vám ukáže, jak se skutečně postarat o vaše rostliny, jaké jsou jejich potřeby a jak jim poskytnout ideální podmínky pro růst. S jasnými a snadno pochopitelnými instrukcemi získáte všechny nástroje pro to, abyste se stali mistrem v pěstování pokojových rostlin.

A co kreativní stránka? Zuzka a Tomáš vám odhalí tajemství výroby krásných rostlinných terárií a kokedam či mechových obrazů, které budou okouzlujícími doplňky vašeho domova. Vaše rostliny tak nejenže zkrášlí prostor, ale stanou se také zdrojem inspirace pro tvorbu originálních aranžmá.

Dej mi pokojovku je nezbytným průvodcem pro každého, kdo touží mít doma zelený ráj plný rostlin. Tato kniha vás překvapí, inspiruje a předá vám veškeré znalosti, abyste mohli rozkvést jako zkušený pěstitel pokojových rostlin.

Číst více
399,00 Kč Doporučená cena
V prodeji
Podobné

Detailní informace

Počet stran 208
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 30.11.2023
Formát 200x240 mm
Hmotnost 0,826 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026511977
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Zuzana Bodnárová Zuzana Bodnárová

Zuzana Bodnárová


Zuzka (nar. 1997) a Tomáš (nar. 1995) Bodnárovi – autoři projektu a knihy Dej mi pokojovku. Zuzka a Tomáš jsou hrdí rodiče syna Alexe, zakladatelé e-shopu dmp.cz, nadšení pěstitelé a cestovatelé. Během svých cest částí Asie objevili fascinující svět rostlin, které se u nás často objevují jen jako malé pokojovky, zatímco ve volné přírodě tyto rostliny dosahují impozantních rozměrů. Společné síly a obchodní duch postupně vedly k tomu, že se jejich vášeň pro pokojové rostliny transformovala do založení projektu Dej mi pokojovku, který začal jako koníček a následně se transformoval do fungujícího businessu. Zuzka, s citlivým okem pro estetiku a skvělými komunikačními dovednostmi, je tváří sociálních sítí projektu i zákaznického servisu a lektorka workshopů. Tomáš, nadšenec do technologií, se věnuje automatizaci a optimalizaci e-shopu a má pod palcem marketing a firemní realizace. Jako manželé, kteří společně podnikají, jsou důkazem toho, že láska a spolupráce mohou jít ruku v ruce, ačkoliv to někdy přináší větší výzvy, které Zuzka a Tomáš překonávají díky svému odhodlání a podobnému smyslu pro humor. Oba autoři vás prostřednictvím knihy Dej mi pokojovku s radostí provedou světem pokojových rostlin a ukážou vám, jak si vytvořit vlastní zelený ráj doma.

Zobrazit profil autora