Ne šéf, ale lídr

Jak ostatní vést po cestě k úspěchu

Peter Reed, John Adair

Každý z nás se může stát lídrem

„Jedna z mála knih o vedení lidí, neboli leadershipu, která může být nazývána opravdovou klasikou. Tato průlomová práce Johna Adaira změnila naše chápání toho, jak leadership funguje a jak se z vedoucích pracovníků mohou stát opravdoví lídři.“

Těmito větami je představeno již třetí vydání originálu knihy Ne šéf, ale lídr od Johna Adaira. Jak je jistě patrné již z názvu, publikace umožní významně vylepšit vaše schopnosti při vedení lidí. Srozumitelné rady, co přesně je třeba udělat pro to, abyste se stali lídrem, jsou prezentovány formou dialogu s mladým řídícím pracovníkem, který se má v krátké době stát výkonným ředitelem. Nechte se autorem vyprovokovat k přemýšlení a občas mu dovolte, aby zbořil vaše zažité představy o vedení lidí, jak je znáte z teorie i praxe – určitě se vám to vyplatí.

Sáhli jste po knize, uvnitř které najdete:

- zásadní aspekty leadershipu ve výstižné a snadno pochopitelné formě,

- srozumitelné rady ve formě dialogu,

- výčet klíčových myšlenek na konci každé kapitoly.

O autorovi:

John Adair

je mezinárodně uznávanou autoritou v oblasti vedení lidí a prvním univerzitním profesorem leadershipu na světě. Je autorem mnoha knih a článků o leadershipu a rozvoji manažerských dovedností. Nedávno obdržel cenu Leadership Award za celoživotní dílo, dál píše a přednáší po celém světě a inspiruje další a další lidi svými nadčasovými vizemi leadershipu.

V nakladatelství Computer Press vyšlo od Johna Adaira ještě:

- Jak se správně rozhodovat a řešit problémy (prod. kód KE0465)

- Leadership: Učte se od velkých vůdců (prod. kód KE0394)

- Jak řídit druhé i sám sebe (prod. kód KE0364)

- 100 tipů, jak úspěšně řídit a vést lidi (prod. kód KE0379)

Číst více
269,00 Kč Doporučená cena
Nedostupné