Jak udělat kariéru

Příručka kancelářské krysy

Černý Petr

Jestli má mít dnešní frikulín ve své designové knihovně jednu jedinou knihu, ať je to tahle.

„Nestydatá urážka všech lidí s MBA.“

P. B., MBA

„Jestli má mít dnešní frikulín ve své designové knihovně jednu jedinou knihu, ať je to tahle. Knihovnu doporučujeme Expedit.“ Nejmenovaný manažer nejmenovaného švédského obchodu s nábytkem.

Ať jste ambiciózní cucák z VŠE, který jezdí do školy tramvají č. 26 a sní o pořádné kariéře, nebo zkušený korporátní harcovník, který už prorazil olejovou vanu nejednomu služebnímu passatu – jednu věc máte společnou: aby vaše kariéra vzkvétala na věčné časy a nikdy jinak, potřebujete si nastudovat knihu „Jak udělat kariéru“. Jen Černý Petr vám totiž dá odpověď na nejhlubší otázky byznysového všehomíra.

Černý Petr je opravdový český šéf, který přes den vykořisťuje nevinný kancelářský lid a po nocích o tom sepisuje knížky. Momentálně působí v jedné báječné korporaci jako vyšší střední manažer (cca 185 cm). Přežil už dvanáct šéfů, osm reorganizací, čtyři nájezdy kočovných konzultantů z McKinsey a tři změny paradigmatu (ať už to znamená cokoli). Korporátní život tedy zná jako svoje boty a rád se s vámi podělí o všechny triky, které kdy budete k úspěchu v kanceláři potřebovat. Jestli mu chcete poslat nadšený pozdrav, pracovní nabídku nebo aspoň úžasně levnou V1agru, pište na [email protected]. Černého Petra najdete také na Facebooku: www.facebook.com/opravdovy.sef.

Číst více
39,00 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Žánr kariéra
Počet stran 100
Datum vydání 23.02.2010
Formát 105x148 mm
Hmotnost 0,2 kg
Jazyk čeština
EAN 9788025127490
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem