Margit Slimáková: Osobní receptář pro zdraví a pohodu


Margit Slimáková

Rovnováhu máte na dosah. Pokračování bestselleru Velmi osobní kniha o zdraví.

Margit mě baví v tom, že mi jako jedna z mála velmi srozumitelně vysvětlila, jak fungují základy zdravého stravování bez různých „zázraků“ nebo přehnaných řešení, kdy má člověk pocit, že žije snad už jen proto, aby pořád kontroloval jídlo. Jím skutečné potraviny a moc se těším, až si po cestě na koncerty budu číst její další knihu.

Ewa Farna, zpěvačka, skladatelka a producentka

O zdraví od A do Z. Nádherná komplexní publikace, která vás provede všemi zákrutami životního stylu. Kupte si tuto jednu a další nehledejte. Je v ní obsaženo vše, od výživy přes stres po pohyb i budování vztahů. Prostě knížka, kterou doporučuji každému.

Prof. PhDr. Radek Ptáček, Ph.D., profesor lékařské psychologie, klinický psycholog a psychoterapeut

Číst více
499,00 Kč Doporučená cena
V prodeji
Podobné

Detailní informace

Počet stran 352
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 18.11.2021
Formát 190x250 mm
Hmotnost 0,788 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Ema Pavlovská
EAN 9788026510352
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Video

Recenze

kultura21.cz - Rovnováhu máte na dosah.


...Až dočtete tuto výjimečnou knihu, uleví se vám. Už nikdy vás nenapadne držet dietu. Zjistíte totiž, že žít zdravě je mnohem přirozenější, logičtější a jednodušší, než jste si mysleli....

Autor knihy

Margit Slimáková Margit Slimáková

Margit Slimáková


Margit je specialistka na zdravotní prevenci a výživu. Věnuje se poradenství, osvětě, publikační i přednáškové činnosti a ve své práci využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny. Prosazuje zdravou výživu do škol a je autorkou tzv. Zdravého talíře, který nahrazuje zastaralou výživovou pyramidu. Margit také založila a koordinuje Globopol, první český think-tank zaměřený na otázky výživy a zdravotní prevence. Ve své Velmi osobní knize o zdraví, které už se prodalo přes 50 000 výtisků, nabízí řadu doporučení a nápadů, jak o sebe v tomto hektickém světě pečovat.

Zobrazit profil autora