Hodný holky nikdy nedostanou, co chtějí

99 taktik, které vám zajistí respekt, úspěch a spokojený život

Lois P. Frankelová, Carol Frohlingerová

V životě vyhrávají ty ženy, které se naučily, jak si získat respekt a úspěch, jaké si zaslouží, a život, jaký chtějí, aniž by je okolí vnímalo jako „potvory“.

Hodné holky jsou ženy, jež se v životě drží zpátky, a přijímají stereotypní způsoby chování, o nichž je společnost přesvědčila, že bez nich nepřežijí. Tyto ženy nevědomě sabotují své mezilidské vztahy – v partnerském soužití, se členy rodiny, v práci, zkrátka prakticky všude – a pak se jim nedaří dostat od života to, co opravdu chtějí.

Ve své další knize navazuje Lois P. Frankelová na světový bestseller Hodný holky nikdy nedostanou přidáno. Zatímco v té předchozí se věnuje hlavně práci, ve druhé řeší témata vztahů, rodiny a každodenního života. Nabízí praktické rady, strategie a taktiky, jak se posunout od hodné holky k úspěšné ženě.

Až dočtete tuto knihu, budete schopné:

• přimět svého drahého, aby vám pomohl s domácími pracemi, aniž byste si musela připadat jako semetrika

• sundat nálepku pracovité „hodné holky“, co přijme jakýkoli úkol, o který vás požádají

• vyhrát spor s tchýní (nebo aspoň vyjít s čistým štítem)

• pustit se do nepříjemného rozhovoru s kolegyní, která nezvládá své úkoly nebo se chlubí cizím (vaším) peřím

• vrátit studené nebo nedobré jídlo zpět číšníkovi

• přesvědčit obchodníka, aby vám poplatek snížil nebo úplně odpustil

Týkají se vás tyto problémy? Potom je knížka Hodný holky nikdy nedostanou, co chtějí určena přesně vám.

Lois P. Frankelová

je prezidentkou poradenské firmy Corporate Coaching International, koučkou a vyhledávanou řečnicí, která svým vtipným, vřelým a praktickým projevem dokáže zaujmout, vzdělávat a bavit široké publikum. Je autorkou mnoha uznávaných knih o tom, jak lze koučováním pomáhat k úspěchu lidem ve velkých i malých společnostech po celém světě. Její knihy Nice Girls Don´t Get the Corner Office a Nice Girls Don´t Get Rich byly přeloženy do více než pětadvaceti jazyků a staly se mezinárodními bestsellery.

Carol Frohlingerová

je spoluzakladatelkou poradenské firmy Negotiating Women, která usiluje o podporu organizací při prosazování žen na vedoucí pozice a ženám pomáhá sebejistě a kompetentně vyjednávat ve všech oblastech života.

Číst více
269,00 Kč Doporučená cena
Nedostupné