Protivná blondýna radí, jak prokouknout triky obchodníků

Nenechte se napálit při nakupování

Naučte se nakupovat chytře!

Naučte se nakupovat chytře!

Sleva! Akce! 3 za cenu 2! Časově omezená nabídka! Takto a ještě řadou dalších emotivně znějících sousloví lákají prodejci k nákupu svých produktů a služeb. Pravda, ve výprodeji a slevách se někdy dají pořídit skvělé kousky za skvělé ceny. I dnes ale obchodnímu světu vládne ono známé „Nechci slevu zadarmo“. A mezi prodejci je nemálo těch, kteří se snaží využít nepozornosti či neznalosti kupujících ve svůj prospěch. Nebo je prostě a jednoduše podvést.

Kniha Protivná blondýna radí, jak prokouknout triky obchodníků se snaží přesně o to, co je v titulu napsáno: pomoci čtenářům prokouknout triky obchodníků. Odhalit nekalé praktiky, leckdy končící až na hranici legality. Upozornit na vše, co by měl prodávající o svém zboží či službě sdělit. Na vše, co by měl kupující o nabízeném zboží či službě vědět. Radí, kde a jak tyto informace hledat, na co má zákazník právo se ptát a jak se má zachovat, když jsou mu zmíněné informace odmítnuty.

V knize dále najdete rady, tipy a informace o tom,

- jaké triky při nabídce zboží používají supermarkety, nákupní kluby a slevové portály

- jak a kde nakupovat na internetu a kterým e-shopům se raději vyhnout

- proč se není třeba bát nakupovat v zahraničních internetových obchodech

- jaké zákonem stanovené informace o prodejci mají na webových stránkách e-shopu uvedeny

- na co si dát pozor při čtení podezřele lákavých nabídek práce

- jak někteří podnikavci dokážou zneužít lidské emoce

Kniha tvoří soubor nejzajímavějších a nejčtenějších článků z blogu Protivná blondýna (www.protivna-blondyna.cz), jehož autorka již léta pranýřuje nepoctivé prodejce, podvodníky a další škodnou v obchodním revíru. Její testy výrobků, varovné příběhy i úsměvné historky si každý měsíc přečtou tisíce návštěvníků webu. V letech 2012 a 2013 obsadil tento blog třetí místo v anketě Křišťálová Lupa v kategorii One (wo)man show.

Číst více
199,00 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 256
Datum vydání 11.05.2015
Formát 167x225 mm
Hmotnost 0,282 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026503699
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená