Tajemství šťastných vztahů


Denisa Říha Palečková

Láska, partnerství a intimita v otázkách a odpovědích

„Ani by mě nenapadlo, že po třiceti letech manželství, kde panoval chlad a odcizení, se můžeme milovat ještě víc než na začátku! Že naše sexualita bude tak živá a mnohem krásnější!“ Jsem nesmírně vděčná za to, že taková slova slýchám a čtu v mnoha různých obměnách od párů všech generací. Od párů, nad kterými psychologové a sexuologové zlomili hůl a radili jim, ať jdou raději od sebe. Od párů, které už neviděly jiné východisko, než rozvod…, ale láska jim nedala, aby nevyzkoušeli „ještě něco“.

A ochutnávku „toho něčeho“ právě držíte v rukách. Lidé se mi svěřují se svými trápeními, osobními i vztahovými. A já jim pomáhám najít cestu k sobě – k sobě samým a k sobě navzájem.

V ruce držíte knihu, která ukazuje cestu.

Cestu k lásce, pochopení a soucitu. Se sebou samými i s našimi blízkými.

Mgr. Denisa Říha Palečková

Přední česká lektorka partnerských vztahů a intimity. Přináší zcela nový pohled na sexualitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí a osobní rozvoj. Hostem TEDx, České televize, Českého rozhlasu, show Jacka Canfielda a mnoha dalších médií. Od roku 2002 pomohla již desetitisícům tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Učí, jak žít lásku a vášeň v jednom vztahu i po mnoha letech. Zakladatelka Školy šťastného partnerství, výcviku celostní smyslné masáže CORE TOUCH® a masážního studio ARKAYA®. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Autorka mnoha online programů pro ženy, muže i páry.

www.denisapaleckova.cz

Číst více
399,00 Kč Doporučená cena
V prodeji