Procvičování paměti a kreativity v kostce

Maximalizujte funkci vašeho mozku

Brian Clegg

Získejte manažerské schopnosti rychle a zábavnou formou!

Znalosti a jejich kreativní využití jsou dnes klíčem k úspěchu. Přečtení knihy Procvičení paměti a kreativity ze série V kostce vám pomůže, pokud se trápíte následujícími otázkami:

- Jak efektivní jsem v budování zásob svých znalostí a jejich využívání?

- Jak to udělat, aby mi lépe sloužila paměť?

- Jak vnést do práce a do života více kreativity?

Tato cvičení mysli vám pomohou posílit vaše duševní schopnosti a zvýšit hbitost mysli.

V knize Procvičování paměti a kreativity ze série V kostce naleznete sadu cvičení, která vás navedou, jak co nejlépe využívat jedno z nejdůležitějších aktiv, jež máte k dispozici – váš mozek. Uplatňování těchto vyzkoušených technik posílí vaše duševní schopnosti a zvýší hbitost usnadňují nalézání neotřelých nápadů a řešení . Kniha obsahuje více než 70 způsobů, jak si procvičit myšlení, chcete-li:

- vylepšit řízení svých znalostí a schopnost objevovat souvislosti;

- vytvořit ze své paměti důležitou konkurenční výhodu;

- zvýšit schopnost laterálního myšlení;

- přemýšlet novými způsoby a nalézat kreativní řešení.

Součástí cvičení je rovněž jejich hodnocení počtem hvězdiček a seznamy cvičení podle jejich účinnosti při zlepšování znalostí, paměti a kreativity. V jiném seznamu se dozvíte, kolik zábavy můžete od jednotlivých cvičení očekávat. Chcete-li zlepšit své duševní schopnosti, nepřemýšlejte o tom, ale prostudujte knihu Procvičování paměti a kreativity ze série V kostce.

O autorovi:

Brian Clegg je novinář a poradce v oblasti kreativity. Je velice známým autorem v tradičních médiích i na Internetu. Je rovněž spoluautorem publikací Teamwork a Kreativita a autorem publikace Time management ze série V kostce.

Číst více
169,00 Kč Doporučená cena
Nedostupné