Náměsíční vrazi


Stanislava Veselá

Krvavé zločiny pod vlivem měsíce? Skutečné případy vražd v náměsíčnosti.

Chladné světlo měsíce dopadá na tvář spícího člověka. Ten se najednou zvedá a s vytřeštěnýma očima opouští místnost – stále však spí. Náměsíčnost je reálný fenomén, který inspiroval nespočet popkulturních děl. Věděli jste však, že v tomto stavu lidé mohou spáchat vraždu a nevědomky připravit o život partnera nebo vlastní dítě? Poznejte skutečné případy vražd s tajemnou aurou somnambulismu! Které byly vskutku sporné a kdy si pachatel jen pokoušel snížit trest? To a mnohem více zjistíte ve strhujícím true crime vyprávění.

Stanislava Veselá pochází z jižní Moravy. Ve volném čase se již několik let věnuje tématice true crime a v roce 2019 založila úspěšný YouTube kanál Krimi Příběhy, který je největší svého druhu na československé scéně.

Číst více
399,00 Kč Doporučená cena
V prodeji
Podobné

Detailní informace

Žánr non-fiction
Počet stran 200
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 28.09.2023
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,392 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026511854
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Recenze

lacultura.cz - Vraždy ve spánku


„Sbírka kriminálních příběhů Náměsíční vrazi není klasickou detektivní antalogií. Autorka nepíše z pohledu vypravěče smyšlený příběh, ale představuje nasbírané informace jako publicista či reportér. Zajímavé soudní případy jsou kapitolami členěnými na podkapitoly představující fáze případu, úhly pohledu či představení vystupujících postav. Jsou prokládány rozličně rozsáhlými „infoboxy“ s informac... Více

Autor knihy

Stanislava Veselá Stanislava Veselá

Stanislava Veselá


Stanislava Veselá pochází z jižní Moravy. Ve volném čase se již několik let věnuje tématice true crime a v roce 2019 založila úspěšný YouTube kanál Krimi Příběhy, který je největší svého druhu na československé scéně. Ve své debutové knize se věnuje děsivému fenoménu zločinů v náměsíčnosti. V historii kriminalistiky došlo k mnoha případům, kdy lidé během spánku spáchali obzvlášť ohavné činy, ze kterých mrazí. A před zkušenými kriminalisty vyvstává otázka: opravdu pachatel netuší, čeho se dopustil?

Zobrazit profil autora