Domov bez harampádí

Jde to i s dětmi

Joshua Becker

Jediná uklízecí kniha, která počítá s dětmi

Změňte své myšlení – Objevte nové návyky – Osvoboďte svůj domov

Uklízecí kniha, která počítá i s dětmi!

Děti vnášejí do našich životů lásku a naději, radost a smích, dávají životu dospělých jiný smysl. A také přinášejí domů hromady „harampádí“.

Udržování rovnováhy mezi žitím a uklízením harampádí může (nejen) rodiče značně vyčerpávat, často jde o nekončící proces, jehož výsledek je i po hodinách úmorné práce stěží viditelný.

Kniha Domov bez harampádí nabízí nový a osvěžující přístup ke zvládání nepořádku a věcí. Pomůže vaší rodině žít tak, jak jste si vždycky přáli.

- Přestanete přemísťovat věci z místa na místo, uklidíte jednou provždy.

- Nebudete se stresovat uklízením před každou návštěvou.

- Získáte víc času pro sebe, pro děti, pro své blízké.

- Můžete odpočívat během víkendů, které jste dosud z velké části prouklízeli.

- Naučíte své děti vážit si toho, co mají, a také že bolest se lépe tiší láskou, přijetím a bezpečím, namísto kupováním si věcí.

Joshua Becker píše o svém životním stylu blog Becoming Minimalist (Stát se minimalistou), jehož prostřednictvím denně inspiruje tisíce lidí po celém světě k lepšímu životu s méně věcmi. K tématu přistupuje s lehkostí a racionálně a snad právě díky tomu je jedním z nejvlivnějších zastánců minimalismu na světě.

Minimalismus je rostoucí celosvětové hnutí, které povzbuzuje stále více lidí k tomu, aby žili s méně věcmi a aby svůj život určovali něčím lepším než tím, co vlastní.

Číst více
269,00 Kč Doporučená cena
V prodeji