Jak pojistit firmu


Dana Čepková

Publikace s názvem „Jak pojistit firmu“ si klade za cíl přehlednou formou přiblížit čtenářům, a to jak podnikatelům, tak široké veřejnosti, jak se dají pojistit rizika podnikatelských subjektů.

Pro občany a zejména podnikatele je pojištění významné a ekonomicky nutné. Jeho podcenění může způsobit vážné škody a naopak správný přístup k pojištění optimalizuje náklady na objektivně existující rizika. Každý podnikatel by měl mít zájem na minimalizaci možných škod a ztrát ve svém životě i v podnikatelské činnosti.

Publikace je základem pro spolupráci podnikatelských subjektů (živnostníků, obchodních společností,…) a komerčních pojišťoven. Ve vzájemném vztahu mezi pojišťovnou a klientem jde o partnerství – je založeno na spokojenosti obou účastníků.

Text je systematicky rozčleněn do 12 kapitol a 2 příloh. Názvem každé kapitoly je vlastně otázka, na kterou by měli čtenáři v dalším textu najít odpověď. Přílohy obsahují seznam komerčních pojišťoven, které nabízejí pojistné krytí podnikatelských rizik a dále přehled právních předpisů vztahujících se k pojišťovnictví.

Číst více
49,00 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Žánr podnikání
Počet stran 90
Ke stažení pdf Obsah.pdf
Datum vydání 03.04.2002
Hmotnost 0,2 kg
Jazyk čeština
EAN 9788072263370
Věk od 15
Typ Kniha