První dojem

Nikdy nedostanete druhou šanci udělat první dojem

Jan Čenský, Lenka Bernardes da Silva

Udělejte ten nejlepší první dojem! Tipy a rady od lektorky módní etikety a známého herce

První dojem rozhoduje o vašem úspěchu či neúspěchu. Vzniká během pár vteřin při seznamování a ovlivňuje, co si o vás lidé pomyslí. Zkušená dvojice lektorů vám vysvětlí pravidla etikety, komunikace i vystupování, a hlavně vás naučí, jak být sami sebou. Jan Čenský vás seznámí s řečí těla, jež často řekne víc, než byste si přáli. S Lenkou Bernades se naučíte pracovat se svým charisma a pochopíte jednoduché principy práce se svým šatníkem.

Číst více
349,00 Kč Doporučená cena
V prodeji
Podobné

Detailní informace

Počet stran 240
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 18.10.2018
Formát 167x200 mm
Hmotnost 0,52 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026508113
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Jan Čenský Jan Čenský

Jan Čenský


Málokdo ví, že kromě divadla, televize, dabingu a moderování se Jan Čenský věnuje také lektorské práci v oblasti komunikace a rétoriky. Dostal se k tomu celkem náhodou, když jej kolega požádal, zda by za něj jeden den „zaskočil“ na školení zaměstnanců České národní banky. Z jednoho dne se stalo 15 let a za tu dobu měl Jan Čenský možnost školit posluchače z různých odvětví finančnictví, bankovnictví a obchodu. Vše, co na svých přednáškách předává, jsou jeho vlastní zkušenosti, které sám nasbíral. Práce před kamerou, na pódiu, spolupráce s režiséry, ale především s publikem, to vše může předávat těm, kdo pracují s lidmi, a nejen jim. Jsou pravidla, která fungují jak pro herce, tak pro obchodníky. Spolu se svou kolegyní Lenkou Bernades da Sylva se v knize První dojem podělí se čtenáři o tajemství toho, co rozhoduje o tom, zda na lidi zapůsobíte pozitivně, či přesně opačně.

Zobrazit profil autora
Lenka Bernardes da Silva Lenka Bernardes da Silva

Lenka Bernardes da Silva


Lenka Bernardes získala hned po maturitě příležitost stát se jako produkční součástí velkého světa módních přehlídek. Nad touto nabídkou neváhala ani minutu. Postupně objevovala kouzlo tohoto průmyslu a věděla, že chce ještě víc než se pohybovat v zákulisí velkých show. Vzdělávala se ve všech aspektech módy od materiálů, přes střihy, barevnou typologii až po celkovou image. Vše do sebe totiž zapadá jako puzzle. To předává i svým klientům, kterým pomáhá s tvorbou jejich vlastní image, oblékáním i společenským chováním. Díky práci produkční poznala Jana Čenského, který je nyní jejím kolegou. Spojili síly a vytvořili semináře na téma image a vystupování.

Zobrazit profil autora