Tak jsme lajkovali

Kterak přiložit prst na tep doby

Dominik Feri

Dominik Feri sestavil jedinečného průvodce, který vás provede spletitým světem sociálních sítí.

Dominik Feri sestavil jedinečného průvodce, který vás provede spletitým světem sociálních sítí. Vymknuta ze svých kloubů doba šílí. Pryč jsou časy, kdy šlo všechny ty internety a počítače zakázat. Teď se s nimi musí žít. A Tak jsme lajkovali vám poradí jak na to. 20letý autor Dominik Feri vás osobitým způsobem provede soudobým životem a zákoutími sociálních sítí. K tomuto zásadnímu úkolu si na pomoc přizval několik desítek osobností internetu, které vám začátek milénia představí po svém. V tomto polytematickém sborníku vám namátkou Adam Gebrian představí architekturu, Michael Třeštík poskytne vhled do umění, Jiří Ovčáček zase do politiky, Jan Šibík do fotografie, Josef Šlerka a Jakub Horák do marketingu. Kniha tak představuje mnohobarevnou kroniku dneška, jež se neomezuje na povrchní popis, ale klade si za cíl hledat souvislosti a čtenáři otázky spíše klást než na ně odpovídat. Tak jsme lajkovali obsahuje vše, co potřebujete znát, abyste v našem věku obstáli.
Číst více
89,00 Kč Doporučená cena
V prodeji
Podobné

Detailní informace

Počet stran 264
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 28.11.2016
Formát 165x190 mm
Hmotnost 0,532 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026505501
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Recenze

idnes.cz - Feri vyzpovídal Ovčáčka i Škromacha, Monika Zavřelová


„…Kniha působí velmi atraktivně. Ať už zvoleným čtvercovým formátem, který připomíná původní tvar instagramové fotografie, nebo kresbou na obálce s Feriho obličejem. Originální přístup si uchovává i uvnitř…“

Autor knihy

Dominik Feri Dominik Feri

Dominik Feri


Dominik Feri se narodil v Kadani. Vyrůstal v Teplicích, kde byl již od patnácti let občansky aktivní – s přáteli pořádal přednášky a akce ve veřejném prostoru. Dlouhodobě se věnuje historii Teplic a oblasti Sudet. V osmnácti letech byl zvolen nejmladším radním v historii. V roce 2015 začal studovat na Právnické fakultě v Praze. Na podzim roku 2016 vydal svou první knihu Tak jsme lajkovali, která je sborníkem rozhovorů s význačnými internetovými osobnostmi a fenomény naší doby. Dominik Feri je rovněž jazzovým hudebníkem a fotografem. Německý magazín Die Welt ho zařadil mezi jedenáctku politiků, kteří znamenají naději pro Evropu.

Zobrazit profil autora