Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Křest knihy Dominika Feriho

Křest knihy Dominika Feriho

30. 11. 2016

Předvánoční čas pro nás není jenom shánění dárků pod stromeček, ale také oslavování těch našich knih na jejich křtech. Právě jeden z nich jsme měli v Praze v Mlýnské kavárně v pondělí 28. 11., kde jsme křtili společně s kmotry knihy Nikol Štíbrovou a Michaelem Třeštíkem Tak jsme lajkovali od jedinečného Dominika Feriho.

Protože už dávno jsou pryč časy, kdy šlo všechny ty internety a počítače zakázat. Teď se s nimi musí žít! Ať už se nám to líbí, nebo nelíbí. A ať už známe rozdíly mezi Facebookem nebo instagramem... Stále přibývají lidé, kteří jsou na internetech známí a lidé je "sledují". Jak ale vědět kdo je kdo, co přesně dělá a proč? Právě proto vznikl první český bedekr dnešní internetovou dobou, který sestrojil, sepsal a nyní představuje Dominik Feri, jenž osobitým způsobem provádí soudobým životem a zákoutími sociálních sítí.

"Tahle kniha je v zásadě něco jako Bible. Jen s tím rozdílem, že postavy v téhle knize nejsou vymyšlený," řekl o knize sám autor, Dominik Feri. V Tak jsme lajkovali najdete rozhovory se 40 osobnostmi internetu, napříč všemi generacemi, jako například Michala Horáčka, Vladimíra518 či Jiřího Ovčáčka. Zkrátka Tak jsme lajkovali obsahuje vše, co potřebujete znát, abyste v našem věku obstáli!

Zprávy z redakce

20. 05. 2018

Jak dát tělu to nejlepší v dnešní uspěchané době?

Zkuste vsadit na tipy od nejvlivnější české expertky v oblasti zdravého životního stylu! [více]

02. 05. 2018

Přijďte na Svět knihy 2018!

Od 10. do 13. května bude Praha žít jen a jen knihami. Na pražském Výstavišti totiž proběhne 24.... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím