Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Jak dát tělu to nejlepší v dnešní uspěchané době?

Jak dát tělu to nejlepší v dnešní uspěchané době?

20. 05. 2018

Zkuste vsadit na tipy od nejvlivnější české expertky v oblasti zdravého životního stylu!

Margit Slimáková je specialistka na zdravotní prevenci a výživu. Vystudovala farmacii a dietologii, využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny, věnuje se poradenství a osvětě, publikační i přednáškové činnosti. Komentuje téma zdravé výživy a životního stylu v médiích a založila a vede 1. český think tank Globopol věnující se tématům zdravotní prevence a výživy. I s jeho pomocí prosazuje kvalitnější výživu ve školách a také nemocnicích. To vše nyní zužitkovala ve své knize Velmi osobní kniha o zdraví.

V osmi kapitolách se v ní dočtete třeba to, jak zvládat jídlo, kariéru, rodinu, péči o sebe, kritiku, věk a chuť na čokoládu nebo jak dobíjet energii. Text knihy je navíc prošpikovaný osobními příběhy autorky. Ukazuje její cestu za zdravým a pohodovým životním stylem a možná, že inspiruje i vás.

„Základem zdraví podle mne není farmakoterapie, ale kvalitní strava, zdravý životní styl a dobra nálada. Problémy jsou proto, aby se řešily a život je hra, tak si jej užívejte.“ (Margit Slimáková)

Zprávy z redakce

20. 05. 2018

Jak dát tělu to nejlepší v dnešní uspěchané době?

Zkuste vsadit na tipy od nejvlivnější české expertky v oblasti zdravého životního stylu! [více]

02. 05. 2018

Přijďte na Svět knihy 2018!

Od 10. do 13. května bude Praha žít jen a jen knihami. Na pražském Výstavišti totiž proběhne 24.... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím