Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Jak dát tělu to nejlepší v dnešní uspěchané době?

Jak dát tělu to nejlepší v dnešní uspěchané době?

20. 05. 2018

Zkuste vsadit na tipy od nejvlivnější české expertky v oblasti zdravého životního stylu!

Margit Slimáková je specialistka na zdravotní prevenci a výživu. Vystudovala farmacii a dietologii, využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny, věnuje se poradenství a osvětě, publikační i přednáškové činnosti. Komentuje téma zdravé výživy a životního stylu v médiích a založila a vede 1. český think tank Globopol věnující se tématům zdravotní prevence a výživy. I s jeho pomocí prosazuje kvalitnější výživu ve školách a také nemocnicích. To vše nyní zužitkovala ve své knize Velmi osobní kniha o zdraví.

V osmi kapitolách se v ní dočtete třeba to, jak zvládat jídlo, kariéru, rodinu, péči o sebe, kritiku, věk a chuť na čokoládu nebo jak dobíjet energii. Text knihy je navíc prošpikovaný osobními příběhy autorky. Ukazuje její cestu za zdravým a pohodovým životním stylem a možná, že inspiruje i vás.

„Základem zdraví podle mne není farmakoterapie, ale kvalitní strava, zdravý životní styl a dobra nálada. Problémy jsou proto, aby se řešily a život je hra, tak si jej užívejte.“ (Margit Slimáková)

Zprávy z redakce

03. 01. 2019

Autor českého románu o obchodování na burze Martin Kodýdek byl hostem pořadu Magazín Byznys na Seznam Zprávy.

Autor českého románu o obchodování na burze Martin Kodýdek byl hostem pořadu Televize Seznam -... [více]

26. 07. 2018

Kniha o muži, který neváhal riskovat svůj život, aby jiní mohli žít

Máte rádi silné příběhy vyprávěné na základě autentických zážitků a vzpomínek? Pak si nenechte ujít... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím